Par AstrologicPC

Sakarā ar komersanta statusa izmaiņām no 2018. gada pavasara licenci par tiesībām izmantot autora Mihaēla Faista (Michael Feist) astroloģisko datora programmu AstrologicPC (tālāk tekstā AstrologicPC), vairs nevar pasūtīt un iegādāties pie izplatītāja Latvijā. Par licences iegādi jāgriežas pie programmas autora un izdevēja Mihaēla Faista.

 

AstrologicPC licences cena uz doto laiku ir 149,00 EUR. Licences cena var mainīties, atkarīgi no programmas modernizācijas utl. Šīs astroloģiskās preces realizācijai ir paredzēta arī atlaižu politika. Par atlaidēm autors var paziņot izdevniecības tīmekļa vietnē. Atlaides ir iespējamas, ja vienlaikus iegādāties trīs un vairāk licences, piemēram, ja licences gribētu iegādāties lietotāju grupa.

Vairāk informācijas var atrast autora un izdevēja tīmekļa vietnē: http://witte-verlag.com/astrologicpc.html

Joprojām pēc ziņām un informācijas par licences iegādi var griezties arī pie Aleksandras Jakovļevas: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

___

AstrologicPC – programma, kas pamatojas uz MS-DOS un kura ir spējīga strādāt uz vairākām Windows versijām. Tomēr ir jāņem vērā, ka AstrologicPC strādās uz Windows 32 bit sistēmām. Programma veiksmīgi tika testēta uz:

Windows 95 / 98 / 98 SE / ME / в 2000 / XP/XP [pro] и Vista, Win7, Win8, Windows 10.

Katrai Windows versijai ir savas prioritātes un trūkumi strādājot ar AstrologicPC. Nepieciešams ņemt vērā, ka aparatūra, kuru Jūs izmantojat (datori, printeri, komponenti), kā arī citu ražotāju programmatūra utl. var ietekmēt uz AstrologicPC uzvedību. 

Vairāk informācijas sk. Об AstrologicPC (krievu valodā) un Tagad AstrologicPC satur virtuālo disku - VirtualDisc (latviešu valodā)

 

Informācija par 32 un 64 bit

AstrologicPC veiksmīgi darbojās uz OS ar 32 bit (sk. augstāk). Tomēr ja Jums ir Windows 64 bit, tad gadījumā ar Windows 7 Pro (64 bit) AstrologicPC programmu jāinstalē un jāizmanto uz XP-Modus. Ja Jums ir cits 64 bit izlaidums, tad Jums neobligāti ir vajadzīgs cits dators. Ja Jums nav bailes eksperimentēt un risināt tehniskās problēmas, tad Jūs varat uzstādīt tā saucamo "Virtuālo personālo datoru". Internetā var atrast lietošanas paskaidrojumus un bezmaksas versiju (sk. piemēram: VirtualBox). Papildus Jums būs nepieciešams arī derīgs instalācijas kods (32-Bit-Windows-Installations-Key).

Oficiālā pārstāve Latvijā:

Aleksandra Jakovļeva

(AJIMA) IK „GERMETHIST”
Reg.Nr. LV44102021866

___

Papildus informāciju sk. programmas autora Mājas lapā: Witte-Verlag.com  Michael Feist (EditionAstrologic) Hamburg (Germany)

___