Tagad AstrologicPC satur virtuālo disku - VirtualDisc

Viena no vecākajām astroloģiskajām programmām AstrologicPC (Anno 1990), kura pamatojās uz MS-DOS, ne tikai turpina strādāt uz vairākām Windows versijām (ieskaitot Windows 10) un darboties Hamburgas Skolas astroloģijas un tās sekotāju labā, bet tika kārtējo reizi modernizēta. Tagad programma atbalsta iespēju strādāt ar horoskopiem arī virtuālajā vidē, tas ir realizēts ar papildus programmas – VirtualDisc – palīdzību. Sapņi piepildās!

Par AstrologicPC

Sakarā ar komersanta statusa izmaiņām no 2018. gada pavasara licenci par tiesībām izmantot autora Mihaēla Faista (Michael Feist) astroloģisko datora programmu AstrologicPC (tālāk tekstā AstrologicPC), vairs nevar pasūtīt un iegādāties pie izplatītāja Latvijā. Par licences iegādi jāgriežas pie programmas autora un izdevēja Mihaēla Faista.

 

AstrologicPC licences cena uz doto laiku ir 149,00 EUR. Licences cena var mainīties, atkarīgi no programmas modernizācijas utl. Šīs astroloģiskās preces realizācijai ir paredzēta arī atlaižu politika. Par atlaidēm autors var paziņot izdevniecības tīmekļa vietnē. Atlaides ir iespējamas, ja vienlaikus iegādāties trīs un vairāk licences, piemēram, ja licences gribētu iegādāties lietotāju grupa.