Dzīves kompass - ASTRO FEN ŠUI

Dzīves kompass - ASTRO FEN ŠUI

Vai Jūs zinājāt, ka tieši tā, kā lasa horoskopu, var lasīt arī māju, mājas pavardu? Priekš tam ir pietiekoši zināt: kādas telpas, priekšmeti un mantas ir saistīti ar katras Zodiaka Zīmes enerģiju.

Piemēram, lai saprastu, kāda ir iedzīvotāja emocionālā un ģimenes dzīve tekošajā laikā, būs jānopēta, kādas ir telpas un mantas, kuras ir Vēža Zīmes analogi: virtuve, galds, paklājs utl.

Jūs varat palīdzēt tiem, kurus konsultējat, pasakot: „Izdariet savu virtuvi harmoniskāk, tīrāk, bez caurumiem (bez noplūdēm), un savediet visu kartībā, līdz ar to Jūsu emocionālais stāvoklis arī būs labāks”. Mūsu māja atspoguļo mūsu dzīves un mūsu dvēseles stāvokli, jo mūsu māja atrodas tādā pati vibrācijā un frekvencē, kā mēs paši.

No tā, ka tiks uzlabota kartība virtuvē, labumu saņems visi mājas (vai dzīvokļa, A.J.) iemītnieki, un saņems šo labumu ne tikai emocionālā dzīvē, bet arī tās horoskopa Mājas lietās, kur viņu natālajā kartē atrodas Vēža Zīmes virsotne. Vajag tikai zināt katra iemītnieka Ascendenta Zīmi un izmantot Vienādmāju sistēmu. Ascendents Jaunavā? Tas nozīmē, ka šīs personas horoskopā Vēža Zīme atrodas XI-Mājas virsotnē, tas ir: virtuves harmonizācija dod uzlabojumus draudzībā, vai līdzdalībā grupās (kolektīvos). Ascendents Strēlniekā? Uzlabojums VIII-Mājas tēmās, tādā, piemēram, kā seksualitāte.

Es uzsāku darbu ar Dzīves kompasu – Astro Fen Šui 1990. gadu sākumā, kad es ieraudzīju, ka ir analoģija starp notikumiem ar objektiem manā mājā un notikumiem, kuri norisinājās manā ģimenē. Tajā laikā Fen Šui mācība no Ķīnas bija vēl maz pazīstama rietumu valstīs un es par to vēl neko nedzirdēju.

Pakāpeniski es sapratu katras telpas vai priekšmeta simboliku \ nozīmi, izejot no astroloģiskās domāšanās, kura, kā mēs to zinām, ir vertikālā doma, kura pamatojas uz aksiomas „kā augšā – tā apakšā” un nes analoģiju starp visām manifestāciju jomām: dzīvnieki, dārzeņi, minerāli, un materiālās un psihiskās sfēras.

Pateicoties informācijai par Zodiaka Zīmju analoģijām ar telpām un priekšmetiem, visi cilvēki varēs diagnosticēt un dziedināt. Caur dzīves vietas harmonizāciju, dzīve arī pozitīvi izmainīsies.

Padoms visiem, kas zin astroloģiju: scenārijs (Zīmes vieta) vienmēr var tikt uzlabots, tā lai aktieris (planēta) varētu labāk izpildīt savu lomu. Harmonizējot Zodiaka Zīmju vietas, piemēram, Jaunavas – veļas mazgātava, darbnīca, duša – mēs ar to palīdzam planētam, kuras atrodas Jaunavas Zīmē, labāk atvērties un attīstīties.

Visas telpas un priekšmeti, kas atrodas mājā (vai dzīvoklī), ir pilni ar nozīmēm. Kopš momenta, kad simbola nozīme ir uzzināta, var dzīvot apzinīgāk un, ja ir enerģija, tad mainīt tekošo stāvokli katrā dzīves sfērā. Kā piemērs, tālāk tiek norādīti divi objekti (vieta un\vai priekšmets, A.J.) mājā, kuri ir saistīti ar katru atsevišķo Zodiaka Zīmi.  

 • Auns: ieejas durvis, plīts
 • Vērsis: ēdamistaba, pieliekamais
 • Dvīņi: koridors (priekšistaba), tālrunis
 • Vēzis: virtuve, ēdamgalds
 • Lauva: lampas, zāle
 • Jaunava: veļas mazgātava, dušas telpa
 • Svari: dzīvojamā istaba, aizskāri
 • Skorpions: WC, pagrabs
 • Strēlnieks: terase, logi
 • Mežāzis: sienas, pulkstenis
 • Ūdensvīrs: elektrotīkls, WiFi
 • Zivis: dārzs, mūzika

Uzziniet debesu informāciju un palīdziet sev uz Zemes!  

Astro Fen Šuivērtīgs instruments, kas bagātina astrologu praksi, bet arī nespeciālisti var izmantot šo instrumentu, pateicoties ļoti vienkāršai un brīnumaini efektīvajai metodei.

 

Hanna Opica (Hanna Opitz)

Dzīves kompasa - Astro Fen Šui izstrādātāja


 

(c) Hanna Opitz, São Paulo, Brasil

(c) Aleksandra Jakovļeva, tulkojums latviešu valodā

 

***

Papildus informācija par Astro Fen Šui kompasu:

- Autora kanālā Youtube (video vācu valodā):

***

 

Materiāla izmantošana ir iespējama tikai pēc vienošanās ar materiāla (vai tulkojuma) autoru, vai īpašnieku. Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv vietnes lapu. Sk. arī saita noteikumus. Ievērojiet citēšanās noteikumus, lai izvairīties no plaģiāta.