Opica, Hanna

Opica, Hanna

HANNA OPICA (HANNA OPITZ, 1958-2019) – pedagoģe-teorētiķe, tulkotāja, profesionālais astrologs, grāmatu un rakstu autore, astroloģijas pasniedzēja, viņai ir arī savas izstrādnes astroloģijas nozarē. Valodu prasmes: portugāļu, vācu un angļu valodas.

Hanna Opica ir dzimusi Sanpaulu pilsētā, Brazīlijā (São Paulo, Brazil). Pēc profesijas viņa bija pedagoģe (Universidade de São Paulo). Otrā fundamentālā profesija – tulkotāja (Colégio Visconde de Porto Seguro). Viņai bija arī Gētes Institūta (Goethe-Institut) GDS diploms. Hanna Opicai bija darba pieredze izglītības iestādēs, kā arī darba pieredze mācību un metodisko materiālu tulkošanā.

Savu ceļu, kā astroloģe Hanna Opica sāka ar 1985. gadu un ar 1988. gadu ir arī Hamburgas Skolas (specializācija) astrologs. 1997. gadā viņa izstrādāja savu metodi Astro Fen Šui ar atbilstošo Dzīves kompasu, kas ir iztulkots jau 10 valodās. Viņu interesēja simbolu teorija astroloģijā, kā arī astroloģisko teoriju pielietošana praksē.

Hanna Opica dzīvoja un strādāja Brazīlijā, bija viena no vadošajiem astrologiem Brazīlijā, kā arī pasniedza astroloģiju starptautiskajā vidē. Daudz ceļoja.

Viņa pieņēma dalību arī projektā, kas ir saistīts ar Nolikumu krājuma ("Regelwerk für Planetenbilder") tulkošanu portugāļu valodā (Ludwig Rudolph & Hermann Lefeldt: Regras para Figuras Planetárias), un bīdija Alfrēda Vittes teoriju Brazīlijā un Portugālē. Grāmata tika izdota izdevniecībā Witte-Verlag (Hamburga) 2016. gada rudenī, bet 2017. gadā izgāja grāmatas otrais izdevums.

Pēdējos gadus Hanna Opica strādāja ar Profesiju projektu (talantu noteikšana ar horoskopa rādītāju palīdzību, vairāk nekā 600 profesiju analīze utt.), izmantojot Hamburgas Skolas metodes. Viņai izdevās savākt plašu datu bāzi pa profesijām, pētot astroloģiskos rādītājus starp dažādām specialitāšu grupām.

Bez tam, Hanna Opica specializējās prognozēšanas sfērā. Piemēram, 1998.gada aprīlī Brazīlijas presē viņai izdevās paredzēt (trīs mēnešus pirms notikuma dienas) ekonomisko krīzi Krievijā. Šo prognozi var paklausīties viņas kanālā Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=HSOhbtTLm-A (video portugāļu valodā).

Hannas Opicas mājas lapa internetā kādreiz bija: www.hannaopitz.com 

Hanna Opica mirusi 2019. gada jūnijā pēc smagas slīmības.


 

Papildus materiāli mūsu tīmekļa vietnē HSA.LV: "Ciemiņi no Brazīlijas"

 

Raksti un materiāli mūsu tīmekļa vietnē HSA.LV (LV): 

  1. Dzīves kompass – Astro Fen Šui