Šis konsultācijas veids ir domātas tiem, kam ir interesanti iepazīt sevi, savu raksturu, dotības utt., ar to zināšanu palīdzību, kuru piedāvā mums astroloģija. Bez tam, šī konsultācija var palīdzēt saprast sevi un savas spējas un iespējas, lai iemācītos patstāvīgi regulēt savu garastāvokli (noskaņojumu), vai atrast vislabāk piemērotas metodes tam, lai sasniegtu iekšējo harmoniju un atklātu garīgo potenciālu.  

Konsultācijas laikā tiek izvērtēta un izanalizēta dzimšanas karte, kā arī tekošās ietekmes. Astrologs var:

  • norādīt uz rakstura un uzvedības īpašībām
  • norādīt uz pasaules uztveres īpašībām
  • paskaidrot tekošās ietekmes uz Jūsu pasaules uztveri
  • norādīt uz rakstura un uzvedības korekcijas iespējām
  • norādīt uz pašsajūtas uzlabošanas iespējām

utt.

____

Astrologs konsultē mutiski (klātienē, vai pa Skype), atsevišķos gadījumos – rakstiski. Rakstiskās konsultācijas cena pārsniedz mutiskās konsultācijas cenu par 30-50%. Konsultācijas notiek latviešu un krievu valodās.

Vidējais konsultācijas laiks ir – pusotra stunda. Astrologam ir tiesības palielināt konsultācijas cenu, ja tā pārsniedz norādīto laiku.

Astrologs atbild par konsultācijas kvalitāti un konfidencialitāti, atbilstoši konsultācijas noteikumiem.

Konsultācijas cena no EUR 70,00. Konsultācijas gala cena ir atkarīgā no izskatīto jautājumu daudzuma un no analizētā perioda lieluma.

 

Papildus iespējas:

Sadarbība ar kanisterapijas speciālistiem var būt interesanta tiem, kuri grib iziet šo terapijas veidu saskaņā arī ar astroloģiskiem ritmiem. Astrologs kopā ar kanis-terapeitu (instruktoru) palīdzēs Jums pieskaņot to nodarbību un aktivitāšu variantu, kas labāk derētu Jums. Var atrast arī labāk saskaņoto pēc astroloģiskiem ritmiem, speciāli apmācītu suni-terapeitu (tādiem suņiem, it īpaši šķirņu suņiem, ir zināms ne tikai dzimšanas datums, bet arī laiks, kas atvieglo darbu astrologam)

Apmācību trenere-kinologs, kanis-terapeite, veterinārārste – Ingūna Tihomirova (mob.tālr.: 26052365, e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Konsultācijas kanisterapijas uzdevumu ietvaros tiek noteikta sadarbībā ar apmācību treneri-kinologu.

Konsultācijas cena: pēc vienošanos

____________ 

 Lai sastādītu horoskopus ir nepieciešami:

  • Dzimšanas datums (-i) (diena, mēness, gads)
  • Dzimšanas laiks (-i)
  • Dzimšanas vieta (-s)