Keplera pulciņš Hamburgā

Keplera pulciņš tika dibināts 1915. gada 14. martā un to dibinājis Frīdrihs Zigrīns. Tā bija mācību grupa, kas studēja tradicionālo astroloģiju saskaņā ar Karla Brandlera-Prahta mācību. Ludvigs Rūdolfs bija jaunākais biedrs-dibinātājs un tikai sāka savu astroloģisko izglītību. Viņš kļuva par sekretāri, un laiku pa laikam pat uzņēmās vadīt tikšanās un sanāksmes.

Udo Rūdolfa 100. gadu jubileja

Hamburgā 100 gadus atpakaļ 1921. gada 14. decembrī dzimis astrologs, “Hamburgas skolas” grāmatu un materiālu izdevējs Udo Rūdolfs.

Udo Rūdolfs piedzima astrologu Ludviga (1893-1982) un Emmas (1897-1987) Rūdolfu ģimenē, kuri ne tikai pētīja astroloģiju, “Hamburgas skolas” metodes un nodarbojās ar to, bet arī pilnībā veltījuši sevi tam, lai “Hamburgas skolas” zināšanas virzītu plašā sabiedrībā. Ludvids Rūdolfs bija arī Izdevniecības Witte-Verlag dibinātājs, šo darbību vēlāk turpināja arī Udo Rūdolfs.

Izdevniecības Witte-Verlag 89-gadadienai

1927.gada 15. novembrī Ludvigs Rūdolfs kopā ar savu sievu Emmu nodibināja Izdevniecību Wittte-Verlag Ludwig Rudolph. Nosaukums "Witte-Verlag" tika dots par godu Alfrēdam Vittem (Ludviga Rūdolfa kolēģis), kurš dibināja mūsdienu Astroloģijas Sistēmu, kura pamatojas uz atkalatklātajām vecajām vēsturiskajām metodēm.

«Hamburgas Skolas» atceres, atzīmējamās un piemiņas dienas

Atceres un atzīmējamās dienas

Hamburgas Skolas vēsture

Kamēr materiāls par Hamburgas Astroloģijas Skolas vēsturi gaida savu kārtu, lai tiktu iztulkots latviešu valodā, piedāvāju iepazīties ar sen jau sakārtotu materiālu krievu valodā. Šīs mans materiāls satur informāciju par Hamburgas Skolas pirmsākumiem, virzienu astroloģijas nozarē, par Hamburgas Skolas astrologu apvienību, ka arī par ASHS biedrību utl., par galvenam HS pārstāvjiem, viņu specializāciju un ieguldījumiem metodikas, kā arī biedrības attīstībā Hamburgā un pasaulē. Materiāls satur arī informāciju par pamata grāmatām, it īpaši par "Planētu ainu nolikumu krājumu" un to vēsturi utt.