Sarunas ar astrologu. Astroloģija zinātkāriem

Sarunas ar astrologu. Astroloģija zinātkāriem

Nopietnā astroloģija populārā valodā

Laipni aicināti visi interesenti!

(Papildināts 5.10.2016.)

Lektore: Aleksandra Jakovļeva (Valmiera, Latvija) – ekonomiste, konsultante un astroloģijas pasniedzēja ar vairāku gadu darba pieredzi. Projekta „Hamburgas Astroloģijas Skolas pirmsākumi un attīstība” līdzdibinātāja un līdzautore, projekta vietne: www.hsa.lv , ka arī projekta Astropolis līdzdibinātāja un viena no autoriem, projekta vietne: www.astropolis.lv

Specializācija astroloģijā:

 • Hamburgas Skolas (HS) vēsture un metodes; grāmatu un materiālu autorizētā tulkošana no vācu valodas un sadarbība (kopā ar Witte-Verlag, Hamburga) grāmatu un materiālu sagatavošanā krievu un latviešu valodās
 • Autora kursi, lekcijas un semināri astroloģijā (HS metodes, horārā astroloģija), astroloģijas filozofijā, astronomijā astrologiem utt.

 

Sarunu un lekciju tēmas

2016. g. 23. oktobris ,  2h 30m

Laiks:

 • Krievu valodā: 11:00 – 13:30
 • Latviešu valodā:  16:30 – 19:00

Tēmas:

 1. Kas ir astroloģija, kādēļ un kam tā ir vajadzīga. Astroloģijas funkcijas;
 2. Neliels ekskurss astroloģijas vēsturē. Astroloģiskā pasaules aina;
 3. Īsi par astroloģijas virzieniem (skolām) un metodēm;
 4. Diskusijas.

Īss apraksts

Jūs varēsiet uzzināt, ar ko nopietnā, profesionālā astroloģija atšķiras no populārās (masu) astroloģijas, no zīlēšanas, no zvaigžņu reliģijas utl. Varēsiet uzzināt par astroloģijas funkcijām, piemēram, tādām, kā: pasaules uzskata funkcija, iluzori-kompensatoriskā funkcija, prognostiskā funkcija, komunikatīvā funkcija utt. Tas viss palīdzēs Jums izvēlēties astroloģijā to, kas ir interesanti un noderīgi tieši Jums, kā arī palīdzēs aizsargāties no tā, kas ir kaitīgs Jūsu prātam un  psihei. Neliels ekskurss astroloģijas vēsturē palielinās Jūsu erudīciju, bet informācija par astroloģijas virzieniem un metodēm palīdzēs labāk orientēties daudzveidīgos praktizējošo un rakstošo astrologu pakalpojumos, lai iemācītos izvēlēties labākās preces, vai pakalpojumus, ja\kad Jums tas ir aktuāli. Diskusijas par lekcijā pacelto tēmu palīdzēs apmainīties ar domām.

Piedalīšanās maksa: EUR 6,05 (ieskaitot PVN

 

2016. g. 20. novembris, 2h 00m

Laiks:

 • Krievu valodā: 11:00 – 13:00
 • Latviešu valodā:  16:30 – 18:30

Tēmas:

 1. Kas ir horoskops. Dzimšanas (notikuma) laika nozīme horoskopa sastādīšanā;
 2. Astroloģijas instrumenti un astroloģijas valoda;
 3. Daži astroloģiskās kartes tulkošanas (interpretācijas) piemēri. Kā tas notiek.

Īss apraksts

Lekcijas laikā Jūs varēsiet uzzināt, ar ko populārie „horoskopi” atšķīrās no profesionāli sastādītajiem horoskopiem (astroloģiskajām kartēm), un ko vispār dēvē par „horoskopu”. Uzzināsiet par to, kas ir astroloģijas instrumenti un valoda, uzzināsiet arī par simbola lomu astroloģijā, kā arī par citas informācijas nozīmi, ar kuru strādā astrologs, lai „izlasītu” horoskopu. Varēsiet piedalīties horoskopa tulkošanas procesā un iepazīties ar to, kā tas notiek. Šīs zināšanas palīdzēs Jums labāk saprast astrologa darbu un saprast to, kas un no kurienes tiek ņemts, lai sniegt atbildi pēc astroloģiskās kartes.

Piedalīšanās maksa: EUR 12,10 (ieskaitot PVN

 

2016. g. 18. decembris, 2h 00m

Laiks:

 • Krievu valodā: 11:00 – 13:00
 • Latviešu valodā:  16:30 – 18:30

Tēmas:

 1. Kas ir astroloģiskā prognoze;
 2. Neliels ekskurss astroloģiskās prognozēšanas vēsturē un metodēs;
 3. „Astrologa-prognozētāja virtuve”. Kā top astroloģiskās prognozes.

Īss apraksts

Lekcijas laikā Jūs varēsiet iepazīties ar to, kas ir astroloģiskā prognoze, ar ko tā atšķīrās no citām prognozēm, bet ar ko var būt līdzīgā tām, piemēram, ekonomiskajām vai politiskajām prognozēm. Neliels ekskurss astroloģiskās prognozēšanas vēsturē un metodēs palīdzēs Jums labāk saprast, kāpēc astroloģija līdz šīm laikam interesē un uzbudina cilvēku prātus, neskatoties uz ieskatu pretrunīgumu par astroloģijas priekšmetu. Un pats, iespējams, interesantākais, Jūs varēsiet ieskatīties astrologa-prognozētājs „virtuvē” un uzzināt par to, kā top prognozes. Bet prognozes ir ļoti dažādas, un metožu astroloģijā ir ļoti daudz. Protams, ka viss netiks izskatīts šīs lekcijas ietvaros, bet tēmas pamata informācija atļaus Jums labāk izprast astrologa darba procesu un apjomu, atkarīgi no pētāmās tēmas un jautājuma, uz kuru vēlas atrast atbildi, vai sastādīt prognozi.

Piedalīšanās maksa: EUR 12,10 (ieskaitot PVN) 

 

Lekciju, semināru un diskusiju norises vieta: Valmiera, Valmieras 2. vidusskolas telpas (Raiņa iela 11, Valmiera). Precīzāka informācija par konkrēta pasākuma norises vietu (telpām) tiks paziņota dalībniekiem atsevišķi pa e-pastu.  Sekojiet arī informācijai tīmekļa vietnē www.hsa.lv 

Pierakstīšanās uz lekcijām: lūgums uz lekcijām pierakstīties iepriekš. Tas palīdz noteikt grupas sastāvu (pēc sarunas valodām) un labāk izvēlēties telpas un laiku pasākumiem.

Samaksas kartība:

 • Samaksa iepriekšēja (sk. rekvizīti zemāk). Iepriekšējai samaksai dalībniekiem pa e-pastu tiks aizsūtīts faktūrrēķins.  
 • Atsevišķos gadījumos piedalīšanos pasākumā varēs apmaksāt arī skaidrā naudā pasākuma norises vietā.

Kontaktdati

 • Tālrunis: 26846860
 • e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rekvizīti

Aleksandras Jakovļevas Izpētes, Mācību un Astroanalītikas IK "GERMETHIST"

Reģ.Nr.: LV44102021866

Norēķinu konts: LV89UNLA0050001825177   [A/S „SEB BANKA”, kods UNLALV2X]

  ***