Šīs materiāls ir veltīts Udo Rūdolfa 95 gadu jubilejai.

Uz tekošo dienu vēl pāragri runāt par to, lai izklāstīt visu Hamburgas Astroloģijas Skolas vēsturi Latvijā un, it īpaši vēl visu astroloģijas vēsturi Latvijā, jo šī tēma ir sarežģītā un daudzveidīgā. Šajā vēsturē ir daudz laba, bet ir arī ļoti bēdīgas lappuses. Viss, kā dzīvē.

Dotajā astro-foto-vēsturē es pieskaršos tikai dažām manas astroloģiskās biogrāfijas lappusēm „tā, kā tas ir”. Un šo astro-foto-vēsturi es veltu Udo Rūdolfam, kurš atbalstīja visus tos, kuri izrādīja interesi Hamburgas Skolas virzienam astroloģijā un uzturēja kontaktus ar Skolas (virziena) pārstāvjiem Hamburgā, t.i. ar avotu. Šī galerija ir tam dokumentālais apstiprinājums.

Mana pirmā iepazīšanās ar profesionālo astroloģiju sākās 1996.gadā, no RAU fakultātes. Sk. studenta apliecību.

Tālāk astroloģijas mācības turpinājās Lietišķas Astroloģijas Starptautiskajā Alfreda Vittes Institūta (LASAVI) programmas ietvaros.

 

2000

1.

 

Uz fotogrāfijas ir Lietišķas Astroloģijas Starptautiskā Alfreda Vittes Institūta (LASAVI) studentu un pasniedzēju grupa. Rīga, Latvija.

  • Skatoties no kreisās puses, stāv: Ludmila B., Ludmila Vauļina, Aleksandra Jakovļeva (otrā plānā), Ieva A., Jeļizaveta K., Džonijs Curmūls (Jonny Zurmühl), Ļubova O., Laila K., Ingrīda Ņesterova;
  • Skatoties no kreisās puses, sēž: Olita, Inessa S.

2.

 

2000.gada jūlijs. Saņēmu savu astrologa diplomu (LASAVI), specializācija Hamburgas Skola. Diplomu pasniedz Džonijs Curmūls, kurš tajā laikā bija Hamburgas biedrības Astrologische Studiengesellschaft Hamburger Schule E.v. (ASHS) Otrais priekšsēdētājs. ASHS 1. Priekšsēdētājs – Udo Rūdolfs – nevarēja atbraukt, tāpēc atbrauca viņa vietnieks D.Curmūls.

No tā laika gadu no gada aizstāvu savu diplomu praksē.

Bez tam, 2000.gadā es iestājos arī Astrologische Studiengesellschaft Hamburger Schule E.v. (ASHS), Hamburga. 

 

2001

1.

 

Uz fotogrāfijas Udo Rūdolfs un es.

Tajā laikā Udo Rūdolfs bija ASHS 1. Priekšsēdētājs. Fotogrāfija tika iztaisīta pēc tam, kad studentu grupa aizstāvēja savus diplomus jau Starptautiskās Alfrēda Vittes Astroloģijas Akadēmijas programmas ietvaros. Tad aizstāvējās astrologi, kuriem diplomdarbu vadītāja biju arī es.

Kādu (nelielo) laiku es biju arī Hamburgas skolas astrologu asociācija "URĀNIJA" (Latvija) biedrs. „Starptautiskā Alfrēda Vittes Astroloģijas Akadēmija” bija viena no šīs asociācijas struktūrvienībām.

Te es lasīju lekcijas no 2001. gada līdz 2002.gada jūnijam.

 

2002

1.

 

Pēc diplomdarbu aizstāvēšanas Hamburgā.

Uz foto (skatoties no kreisās puses): Vineta Radziņa (Cēsis), Udo Rūdolfs (Hamburga), Māra Zeltiņa (Valka), Elen Ibsen (Hamburga), Aleksandra Jakovļeva (Valmiera).

Vineta un Māra aizstāvēja savus diplomus "Akadēmijas" programmas ietvaros, bet es pirmo reizi, pēc Udo Rūdolfa rekomendācijas, piedalījos darbā eksaminācijas komisijā.

2.

 

Tajā pašā 2002.gadā, tikai jau Rīgā, notika seminārs Astroģenētikas Centra ietvaros. Centra  vadītāja – Svetlana Budjaškina (uz foto). Seminārā piedalījās arī kolēģi no Hamburgas: Udo Rūdolfs un D.Curmūls. Sk. arī materiālu "К 95-летию Удо Рудольфа".

3.

 

Es arī apmeklēju šo semināru. Fotogrāfija uzņemta jau pēc semināra.

Uz fotogrāfijas (skatoties no kreisās puses): Udo Rūdolfs, Aleksandra Jakovļeva, D.Curmūls.  

 

2003

1.

 

2003.gada jūnija beigās. Astroloģiskais seminārs „Starptautiskajā Paracelsa centrā” (Rīga, Latvija). Pirmais lielais pasākums, kura sagatavošanā ņēmu aktīvo dalību arī es. Semināra darbā piedalījās arī pārstāvis no Hamburgas.

Uz foto: D. Curmūls (Hamburga) lasa savu referātu.

2.

 

Bet 2003.gada ziemā „Starptautiskajā Paracelsa centrā” ciemojas jau Udo Rūdolfs.

Uz foto (skatoties no kreisās puses): Ingrīda Ņesterova (viena no Sergeja Vronska mācekļiem), V.Vdovina, Udo Rūdolfs un Aleksandra Jakovļeva.

«Paracelsa centrā» es pasniedzu Hamburgas Skolas metodes no 2002.gada rudens līdz 2004.martam.

 

2004

1.

 

2004.gada jūnijā es piedalījos darbā eksaminācijas komisijā arī Kosmozofijas Institūtā „Saskarsme” (Latvija), bet dažu gadu vēlāk – laka periodā 2006.-2010. g. – es pasniedzu te Hamburgas Skolas metodes.

Foto: Inese K.

Uz foto (skatoties no kreisās puses): Verners Straupe (viens no vecākajiem astrologiem Latvijā), Inese K., Mārīte un es - Aleksandra Jakovļeva, bet savu diplomdarbu aizstāv Olga Meļķe. No 2002 gada un deviņu gadu garumā Olga bija Kosmozofijas Institūta Valmieras filiāles vadītāja.

2.

 

Astroloģiskais žurnāls „Astroloģijas pasaule. Mana pirmā pieredze žurnālistikā, biju viena no žurnāla autoriem un redaktoriem.  Žurnāls tika izdots laika periodā 2004.-2006. bet no 2006.gada projekts un žurnāla idejas pārgāja internet-vidē jau astroloģiskās vietnes veidā ar nosaukumu astropolis.lv

 

2006/2007

1.

 

2006.gada beigās sāka savu darbu projekts Astropolis.lv

Uz foto var redzēt grupas sākumsastāvu:

  • Stāv (skatoties no kreisās puses): Aleksandrs Sokolovs, Tatjana Panova, Ēriks Simons Bizuns (projekta iniciators un vadītājs).
  • Sēž (skatoties no kreisās puses): Gaļina Svedberga, Aleksandra Jakovļeva.

Foto: Astropolis

Ar laiku grupas sastāvs mainījās, papildinājās ar projektu autoriem, bet priekš manis tas bija pirmais interneta-projekts, kura ietvaros es pirmo reiz prezentēju Hamburgas Skolas metodes interneta vidē.  Arī šodien Hamburgas Skolas nodaļa (LV un RU) ir pieejama Astropolis vietnē lasīšanai un izpētei.

 

2008

1.

 

Pēc Konferences Rīgā. Konferencē piedalījās Starptautiskās Urāniskās Apvienības (International Uranian Fellowship (IUF)) biedri.

Foto: Nickeline & Dr. Winai Ouypornprasert (Thailand)

2.

 

Saskarsme/komunikācija pēc Konferences.

Foto: Nickeline & Dr. Winai Ouypornprasert (Thailand)

Rīgas Konferencē Udo Rūdolfs iepazīstināja mani ar savu māsasdēlu Mihaēlu Faistu, kurš uz to laiku bija jau izdevniecības Witte-Verlag vadītājs. Visus manus jautājumus attiecībā uz Hamburgas Skolas metodiku un grāmatām viņš pārvirzīja M.Faistam. No tā laika Mihaēls Faists ir mans svarīgākais konsultants Hamburgas Skolas metodikas un vēstures jautājumos.

2008.gadā rudenī Udo Rūdolfs aizgāja aizsaulē, tomēr viņa ieguldījums astroloģijas (Hamburgas Skolas) attīstībā un tas, ka viņš bija atvērts sadarbībai, palīdzēja (un palīdz) dzīvot un attīstīties Hamburgas Skolas virzienam vairākās pilsētās, skolās un studijās, vairākās valstīs un zemēs. 

_______________

 

Konferences pārtraukumā. Es pie patvāra.

Ticu brīnumiem un tas ir acīmredzami :) 

_____

(c) Aleksandra Jakovļeva, 2016

***

 

Materiāla izmantošana ir iespējama tikai pēc vienošanās ar materiāla autoru, vai īpašnieku. Citējot, jānorāda links uz www.hsa.lv mājas lapu. Sk. arī saita noteikumus. Ievērojiet citēšanās noteikumus, lai izvairīties no plaģiāta.

 

Go to top